2013 Senesinden bu yana sektörde hizmet vermekte olan ucretsizmuzikmp3.com uzun yıllardan bu yana kendini sürekli yenileyerek bu zamanlara gelmiştir. Amacımız sadece kullanıcıların müziğin evrenselliğinden yola çıkarak her türlü müzik türüne ait şarkılara kısa sürede ulaşabilmesi ve bunları kaliteli bir şekilde dinleyebilmesidir. 7 Sene içerisinde eksikliklerin ve aksaklıkların düzeltilmesi ve daha iyi hizmet verebilmemiz adına yazılımsal değişiklikler yapılmıştır. Yapılan yazılımsal değişikliklerin bir kısmı alt yapı yani görünmeyen bir kısmı ise görsel değişikliklerden oluşmuştur. Sitemizin şu anki güncel hali en kaliteli şekilde hizmet verecek hale getirilmiştir.

Sitemiz Nasıl Bir Hizmet Vermektedir?

Öncelikle şunu belirtmekte yarar görüyoruz. Sitemizdeki içerikler kesinlikle sunucuda barınmayan dosyalardan oluşmaktadır. Mp3 dinleme ve indirme imkanı sunan web sitemizi diğer sitelerden ayıran en büyük özelliklerden biri çok iyi bir şekilde kategorize edilmiş olmasıdır. Sanatçı sayfalarında sanatçının tüm albümler, albümlerin hangi yılda çıktığı, albüm içerisindeki şarkılar ve şarkıların büyük bir çoğunluğunda şarkı sözleri yer almaktadır. Şarkıların indirilmesi son derece kolay ve zahmetsizdir. Sitemizde bulunan şarkıların tamamı telif hakları bulunmayan şarkılardan oluşmaktadır. Ancak ola ki ucretsizmuzikmp3.com sitesi editörlerinin gözünden kaçan telifli müzikler var ise gerek sanatçı gerekse isim hakkını elinde bulunduran firma sitemizin iletişim kısmından veya mail sayfasından bizimle iletişime geçerek müziklerin hemen kaldırılmasını sağlayabilir.

Her İnsan Değerlidir, Müzik Evrenseldir.

Müzik evrensel bir özelliğe sahiptir. Nitekim hiç söz olmayan bir enstrümantal müzikte çok farklı ve güzel duygular yaşayabilirken, aynı şekilde hiç anlamadığımız bir dilde de şarkıları keyifle dinleyebilmekteyiz. Yayın hayatına başladığımız ilk andan itibaren Türkçe, Kürtçe ve Yabancı kategorileri ile yola başladık. Özellikle Kürtçe müziği neden bir kategori olarak ele aldığımız ile ilgili çeşitli eleştirilere maruz kaldık. Buna buradan cevap vermiş olalım. Öncelikle şunu belirtelim. Biz Kürt değiliz 😊 Ancak olabilirdik bunu hiç sorun etmeyiz. Ülkemizde önemli sayıda Kürt kökenli vatandaşımız olması ve bulunduğumuz coğrafyada Ortadoğu ülkelerinde Kürt kökenli insanların fazla olması bizi böyle bir pazarlama politikasına çekti. Nitekim düşündüğümüz gibi oldu ve talep gören bir kategori oldu. Biz müzikmp3indir sitesi olarak her dile saygılıyız ve her insanı yaradılışından ötürü seviyoruz. O sebeple sitemizde her türlü müziği görebilirsiniz. Hatta İletişim bölümünden sitemizde bulunmayan ve arşivimizde yer almasını istediğiniz müziği bize iletirseniz hemen sitemize ekleriz.

İletişim ve İstek Bölümünden Bize (ucretsizmuzikmp3.com) Hemen Ulaşabilirsiniz.

Siz değerli kullanıcılarımız için İstek ve iletişim bölümü yaptık. Bu bölümden her türlü, görüş ve önerilerinizi bize ulaştırabilirsiniz. Şu zamana kadar sizlerin destekleri ile birlikte sitemizde birçok değişiklik yaptık ve sitemizi geliştirdik. Makul ve yapılabilmesi mümkün olabilecek her türlü görüşleri değerlendirmeye almaktayız. Sitemizde bulunmayan müzikler, albümler veya sanatçılar ile ilgili mesaj bölümünden bize bildirimde bulunarak hemen değerlendirmeye alınmasını ve editörlerimiz tarafından sitemize eklenmesini sağlayabilirsiniz. 7 gün 24 saat ucretsizmuzikmp3 editörleri sizin için hizmet vermektedir.

Telif Hakları Bildirimi Nasıl Yapılır?

ucretsizmuzikmp3.com sitemizde sunucuda dosya barınması kesinlikle söz konusu değildir. Zaten warez içerik olması dolayısıyla böyle bir şey mümkün değildir. Sitemiz müzik dinlenmesine ve tamamen convert mantığı ile müziklerin indirilmesine olanak sunmaktadır. Sitemizdeki içeriklerin tamamı telif sorunu bulunmayan müziklerden oluşmaktadır. Daha önce de belirttiğimiz gibi ola ki gözümüzden kaçan ve telif hakkı bulunan bir eser yer alması durumunda bize yapacağınız bildirim ile kısa süre içerisinde içerik DMCA moduna alınarak sayfası kaldırılacaktır. Yasal bir belge ile garanti altına alınan ve Telif hakkıyla korunan çalışmanızın izin almaksızın ucretsizmuzikmp3.com’da yayınlandığını düşünüyorsanız sitemizin iletişim bölümünden https://ucretsizmuzikmp3.com/iletisim  telif hakkı ihlali bildirimi gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirimi telif hakkı sahibi tarafından direk yapılabileceği gibi onun adına işlem yapma yetkisi bulunan bir kişi tarafından da kolaylıkla yapılabilecektir.

Değişen Google Politikaları Mağduriyetimizi Arttırıyor.

7 Yıldan fazladır bu sektörde hizmet veren sitemiz ne yazık ki istenilen seviyede değildir. Bunu birçok nedene bağlamak mümkündür. Ancak gözlemlediğimiz kadarıyla Gerek değişen Google politikaları, gerekse Google zafiyetleri dolayısıyla sitemiz mağduriyet yaşamaktadır. Sektörde bulunan diğer mp3 sitelerinin %85’lik kısmı ne yazık ki web sitemizden izinsiz bir şekilde içerik çekmekte kalan kısmı da sitemizi taklit ederek hizmet vermektedir. Kaliteyi diplere çeken bu karakter yoksunu insanlara diyecek çok fazla söz bulamıyoruz.